KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6481103
nr 648 1103
André Dauchez
(1870-1948)
Etsning, André Dauchez (1870-1948), 1/3, Kustlandskap, 19 x 30
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2010
kl 18:20:23
13/7 00:43:54